Jakość, atesty & normy

Atesty i Normy

Posiadamy atesty na wszystkie komponenty użyte przy produkcji, takie jak kleje, barwniki i inne. Monitorujemy zgodność materiałów z normą bezpieczeństwa EN-71. Powszechnie stosowany silikon w oponach naszych pojazdów zastąpił kilkukrotnie bezpieczniejszy materiał EPDM FDA (materiał zatwierdzony do kontaktu z żywnością).

Naturalne komponenty Lobito

Kontrola Jakości

Nadzorujemy każdy etap produkcji. Tworzymy projekty, rysunki techniczne, prototypy. Produkt u nas wyprodukowany samodzielnie pakujemy i magazynujemy w naszym magazynie.

Lite drewno BUKOWE

Surowiec pozyskujemy z legalnych upraw. Drewno suszymy we własnej suszarni, czuwający nad całym procesem. Obróbka cieplna zapewnia trwałość zabawki oraz eliminację szkodników i grzybów.

Naturalne komponenty

Naturalne drewno i ślinoodporny lakier w połączeniu z naturalnymi bejcami z soków roślinnych i ekologicznymi kartonikami z tektury to 100% gwarancji, że produkt jest bezpieczny i bliski naturze.

Brak ostrych krawędzi

Wiemy, jak dzieci będą korzystać z naszych zabawek. Niejeden raz trafią do ich buzi i zostaną potraktowane jak gryzak! Krawędzie zabawki są zaokrąglane maszynowo i tępione w bębnie, a następnie polerowane. Wszystko po to, aby nasze zabawki drewniane były bezpieczne i przyjemne w dotyku.

Certyfikat CE

Nasze zabawki są zgodne z normą bezpieczeństwa EN-71, co potwierdza deklaracja zgodności CE wystawiona do każdej zabawki.

Certyfikaty Lobito

Certyfikowane zabawki Lobito