Poznaj zabawki LOBITO

Dlaczego powstało LOBITO?

Dzisiejszy świat jest zaśmiecony przez zabawki marnej jakości, tandetne i często toksyczne. Nieświadomym rodzicom sugeruje się zakup produktów, które przebodźcowują dziecko, przy okazji zmieniając życie domowników w piszcząco-migoczący koszmar. Przytłaczająca większość zabawek produkowanych przemysłowo wytwarzana jest najtańszym kosztem, bez uwzględniania prawidłowego rozwoju dzieci.

Chcemy to zmienić!

W LOBITO na pierwszym miejscu stawiamy dobro dziecka. Stwarzamy możliwość podarowania maluchom zabawek, które są bezpieczne i równocześnie wspierające ich rozwój i kreatywność. Dzięki prawidłowemu rozwojowi, dzieci wyrastają na osoby szczęśliwsze i dobrze radzące sobie w dorosłym życiu. Wybierając zabawki LOBITO, w łatwy sposób dokonujesz mądrego wyboru.

Lobito zabawki dla dzieci
Lobito zabawki z drewna

Jak to robimy?

Wszystkie zabawki powstają w naszym zakładzie produkcyjnym pod Krakowem, który został założony jeszcze przez naszego dziadka. Choć stawiamy na nowoczesne metody obróbki drewna, to jednak kluczowy jest dla nas człowiek. To ludzie na wszystkich etapach produkcji czuwają nad bezpieczeństwem i wyglądem każdego produktu.

W manufakturze zabawek LOBITO wiemy, że piękno tkwi w naturze. Każda nasza zabawka zawiera elementy z surowego, nielakierowanego drewna, eksponując wspaniały wzór jaki tworzą naturalne, bukowe słoje.

Uwzględniamy zamiłowanie dzieci do przyrody i ich nieskończoną kreatywność. Dokładamy wszelkich starań, aby każda zabawka z naszej manufaktury, która trafi do maluchów wspierała ich rozwój i dostarczała bezcennych wrażeń. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo na każdym kroku. To dlatego naszym zabawkom można zaufać.

Drewno jest w 100% naturalnym, przyjemnym i ciepłym w dotyku materiałem. Jego obróbka jest skomplikowanym procesem, który wymaga od nas wielkiej precyzji. To właśnie staranność wykonania sprawia, że zabawki LOBITO można bez obaw podarować wszystkim maluchom.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się zabawki dla niemowlaków (0+), maluchów (1+, 2+) i przedszkolaków (3+).

Możesz u nas zamówić:

  • gryzaki – niezwykle pomocne podczas ząbkowania u niemowlaków, trenują m.in. motorykę małą;
  • drewniane autka, ciężarówki, autobusy – prawdziwa gratka dla dzieci, które kochają motoryzację, wspierają naukę zależności przyczynowo-skutkowych;
  • łóżeczka i kołyski – ulubione przez dzieci podczas zabawy w dom, pozwalają uczyć się przez naśladownictwo;
  • przeplatanki, sortery, nakładanki – rozmaite zestawy, które umożliwiają ćwiczenie koncentracji, cierpliwości oraz precyzji;
  • klocki drewniane – powstają z nich budowle sięgające nieba, miasta i autostrady, rozwijające kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.
Zabawki Lobito Kraków